اخبار

بازدید رئیس سازمان غذا و دارو از کارخانه داروسازی کیش مدیفارم

  • 09 تیر 1399
  • 15:41
  • 0 دیدگاه
  • 2904 بازدید
  • Article Rating
بازدید رئیس سازمان غذا و دارو از کارخانه داروسازی کیش مدیفارم

دکتر محمدرضا شانه ساز رئیس محترم سازمان غذا ودارو روز چهارشنبه ۴ تیر ماه ۱۳۹۹ از تنها کارخانه داروسازی واقع در جزیره زیبای کیش بازدید نمودند. ‌‌

کارخانه داروسازی کیش مدیفارم در سال ۱۳۸۱ فعالیت خود را در جزیره کیش آغاز نموده و با تولید بیش از ۱۲۰ محصول دارویی در حوزه داروهای قلب و عروق، مخدر، مسکن درد، اعصاب و روان، دیابت  و ...و با بهره داری از فاز تولید محصولات آرایشی و بهداشتی، بی شک از نظر کیفی یکی از  شرکت های معتبر دارویی کشور است.

به گزارش روابط عمومی شرکت داروسازی کیش مدیفارم، در ابتدای بازدید دکتر مجید محمدحسینی مدیرعامل مجموعه ضمن ارائه گزارش جامعی از تاریخچه و توانمندی های شرکت، توضیحاتی پیرامون برنامه های کوتاه مدت و بلند مدت و همچنین چشم انداز اقتصادی این واحد تولیدی ارائه نمودند.

در ادامه دکتر شانه ساز با بازدید از خطوط تولید و  مراحل پیشرفت پروژه های مختلف کارخانه و سایت بزرگ محصولات آرایشی و بهداشتی سورینت، ضمن بیان دیدگاه خود پیرامون برنامه ها و فعالیت های شرکت کیش مدیفارم، بر اهمیت و نقش این شرکت در عرصه سلامت کشور تاکید نمودند. ‌

‌شایان ذکر است، در پایان دکتر مجید محمدحسینی به عنوان صادرکننده نمونه استان هرمزگان با بیان برخی مشکلات در مسیر تولید دارو از جمله موانع ارزی، قوانین محدود کننده و متغیر داخلی تصریح نمودند در این شرایط تولیدکنندگان به واسطه مسئولیت اجتماعی و اخلاقی خود با تمام توان به تعهدات خود پایبند می باشند و از این رو انتظار می رود مسئولین محترم با تسهیل امور برای تولیدکنندگان دارویی مساعدت بیشتری در افزودن بر سرعت حرکت این صنعت و رفع نیازهای مردم عزیزمان نمایند بطوریکه در سالی که به نام جهش تولید مزین است ما شاهد رونق بیشتر واحدهای تولیدی باشیم.

امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.