معرفی شرکت

درباره ما

شرکت داروسازی کیش مدیفارم، تنها شرکت داروسازی جزیره کیش و صادر کننده نمونه استان هرمزگان ، در سال 1381 تاسیس گردید. این شرکت در طی سالیان گذشته همواره در تلاش بوده است تا مسیر رشد و ترقی را به بهترین شکل طی نماید و به اهداف والای تعیین شده دست یابد. شرکت داروسازی کیش مدیفارم در دوران فعالیت نه چندان طولانی خود موفق شده است تا بیش از 120 محصول دارویی را به بازار عرضه نماید و از منظر سرعت رشد و فعالیتهای نحقیق و توسعه ، بی شک از برترین شرکتهای دارویی کشور بوده است. این مجموعه همواره در تلاش بوده است با حضوری سازمان یافته و پویا در بازارهای داخلی و خارجی و بهره گیری از فناوری مدرن روز دنیا و با افزایش درک و پاسخگویی به نیازهای همه مشتریان و ذینفعان خود در حوزه سلامت ، فعالیت های شرکت را در زمینه تولید محصولات با کیفیت توسعه داده و همواره در جهت کسب موقعیت برتر بعنوان یک شرکت معتبر دارویی در سطح کشور تلاش نماید.

فاز اول کارخانه کیش مدیفارم در سال 1382 به بهره برداری رسید و محصولات مختلف دارویی در اشکال محلول ، شامپو و لوسیون به بازار عرضه شد. فاز دوم توسعه در سال 1385 شامل خطوط تولید محصولات دارویی نیمه جامد ، نظیر انواع کرم ، ژل و پماد راه اندازی و تولیدات آن روانه بازارهای داخلی و صادراتی گردید. فاز سوم توسعه شرکت در سال 1387 با افتتاح خط تولید انواع اشکال دارویی جامد نظیر قرص، کپسول و پلت آغاز به فعالیت نمود. این شرکت همیشه تلاش نموده است تا با انتخاب محصولات مناسب ، ضمن افزایش سهم بازار و حفظ جایگاه رقابتی، نیاز بیماران را برآورده نموده و موجب ایجاد ارزش برای کلیه ذینفعان خود گردد. تلاش این مجموعه استفاده از آخرین تکنولوژیهای روز دنیا و افزایش سرعت و دقت و متعاقب آن افزایش بهره وری بوده است. شرکت با توجه به تعهدی که در برابر مصرف کنندگان محصولات خود دارد ، همواره کوشیده است تا محصولاتی با کیفیت مناسب در اختیار آنها قرار دهد و از این طریق به ایفای نقش خود در جامعه پایبند بماند. ویژگی ممتاز داروسازی کیش مدیفارم، برخورداری از کارکنان جوان، تحصیلکرده و با انگیزه می باشد که با تلاش روزافزون موجب ارتقای کارایی این شرکت هستند.

تلاش مجموعه این بوده است جزو بهترین شرکتهای دارویی از حیث سرعت رشد و بهره وری باشد. این شرکت همواره می کوشد تا محیطی پرانگیزه بر سازمان حاکم باشد، یعنی محیط به گونه ای باشد که افراد تشویق شوند، به عملکردها ارج نهاده شود، و برای همه افراد در تمام سطوح سازمان احترام و ارزش قائل باشد.

ما معتقدیم که تنها تخصص ، کیفیت ، نوآوری و مسئولیت پذیری شالوده اصلی رسالت شرکت بوده و میتواند ما را در مأموریت عظیمی که بر دوش داریم سربلند نماید. امید است در آینده ای نزدیک با برنامه ریزی منسجم و ارزش محور بتوانیم تعداد محصولات تولیدی را افزایش داده و همچنین در فاز چهارم توسعه شرکت، تولید سایر اشکال دارویی را شاهد باشیم.

چشم انداز

ما برآنیم با حضوری سازمان یافته و پویا در بازارهای داخلی و خارجی و بهره گیری از فناوری مدرن روز دنیا و با افزایش درک و پاسخگویی به نیازهای همه مشتریان و ذینفعان خود در حوزه سلامت ، فعالیت های شرکت را در زمینه تولید مصولات با کیفیت توسه داده و همواره در جهت کسب موقعیت برتر بعنوان یک شرکت معتبر دارویی در سطح بین المللی تلاش نماییم. ما معتقدیم نام ما باید یادآور تخصص ، نوآوری ، خلاقیت و بهره وری در صنعت داروسازی باشد. 

اهداف

 • تولید محصولات با کیفیت مطابق با اصول GMP
 • نوآوری در جهت تولید داروهای ترکیبی به منظور بالابردن کارایی و کاهش عوارض دارویی
 • رشد اقتصادی و غیر اقتصادی کارکنان و ایجاد بستر مناسب و انگیزه مشارکت در کارهای گروهی
 • حضور موثر در عرصه صادرات به کشورهای همسایه و تلاش در جهت ارتقای سلامت همه انسان ها
 • ایجاد بستر مناسب جهت تولید قراردادی با معتبر ترین شرکت های داخلی و خارجی به منظور استفاده بهینه از تجهیزات و توانمندی های متخصصان دارویی
 • پایداری و استمرار در صنعت داروسازی ایران و جهان با کسب رضایت مشتری

ارزشها

 • ارتقای سطح سلامت جامعه با رعایت استانداردهای کیفی و کمی در تولید دارو
 • تعهد به مسئولیت پذیری و پاسخگویی در قبال مشتریان داخلی و خارجی
 • کارآفرینی و تربیت نیروی انسانی کارآمد و دانش پذیر ، همراه با پایبندی به اصول اخلاقی ، صداقت و درستکاری فارغ از تبعیضات قومی ، مذهبی و جنسی
 • استفاده بهینه از کلیه منابع ، کاهش هزینه ها و افزایش بهره وری سازمانی
 • تلاش مستمر در جهت ایجاد تحول در صنعت دارویی کشور و گسترش فعالیت در حوزه های برون مرزی به منظور بهتر شناساندن توانایی های متخصصان ایرانی به سایر کشور ها

ماموریت

ما با انتخاب محصولات مناسب ، در تلاشیم تا ضمن افزایش سهم و حفظ جایگاه رقابتی ، نیاز مشتریان را برآورده نموده و موجب ایجاد ارزش برای جامعه ، سهامداران و کارکنان بشویم.

ما تمام تلاش خود را بکار می گیریم تا از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در تولید استفاده نموده و با افزایش سرعت و دقت ، موجب افزایش بهره وری گردیده و در هزینه ها صرفه جویی نماییم و با توجه به تعدی که در برابر مصرف کنندگان محصولات خود داریم می کوشیم تا محصولاتی با کیفیت مناسب در اختیار آنها قرار داده و از این طریق به ایفای نقش خود در جامعه پایبند باشیم.

می کوشیم تا محیطی پرانگیزه بر سازمان حاکم باشد که در آن افراد تشویق شوند. به عملکردها ارج نهاده شود و برای همه افراد در تمام سطوح سازمان احترام و ارزش قائل باشند.

ما معتقدیم که تنها تخصص ، کیفیت ، نوآوری و مسئولیت پذیری شالوده اصلی رسالت شرکت بوده و میتواند ما را در انجام ماموریت محوله سربلند نماید.

منشور اخلاقی

 • ما به اینکه مشتریانمان شایسته بهترین محصولات هستند باور داریم.
 • با توجه به افزایش تقاضاهای جهانی برای محصولات داروسازی ، ما برآنیم تا نقشی کلیدی در بازارهای جهانی ایفا کنیم.
 • علی رغم توسعه شرکت ، ما برای پایداری و موفقیت ، شرکت تلاش بی وقفه ای را برای کاهش هزینه های شرکت انجام می دهیم.
 • در کنار سود اقتصادی شرکت ما به تمام تقاضاها و نظرات مشتریانمان در اقصی نقاط جهان احترام میگذاریم.
 • اگرچه ما برای آنچه تا به حال بدست آورده ایم به خود می بالیم اما آماده هرگونه تغییر به سمت بهتر شدن هستیم و باور داریم که هیچ کس مشتاق تر از خودمان برای پیشرفت نیست.
 • بنابر قوانین اخلاقی ما پیش از مشتریان به بیمارانمان احترام می گذاریم زیرا به باور ما هیچ چیز از سلامتی کسانی که با آنها در ارتباط هستیم ، نیست .
 • به عنوان یک استفاده کننده بخش صنعت از محیط زیست ، ما تلاش شایانی را برای تنظیم روش ها و تجهیزاتمان برای بی ضرر بودن برای طبیعت انجام می دهیم.
 • شرکت بر مبنای خلاقیت ، صداقت ، کار گروهی و مسئولیت پذیری پایه گذاری شده است و هیئت مدیره و کارکنان تلاش می کنند تا برای شرکت فعال و وفادار بوده و همچنین آنها باید در مورد مسائل مربوط به شرکت رازدار باشند.
 • روش ما در ارتباط با کارکنان بر مبنای احترام دوجانبه است بدون هیچ گونه تبعیض قومی ، مذهبی و جنسی همراه با حفظ سلامتی آنها از هرگونه موقعیت خطرناک کاری.